Contact

Contact

Openingsuren

Maandag - donderdag: 7u - 12u | 12u45 - 18u


Vrijdag: 7u - 12u | 12u45 - 17u


Zaterdag: 8u - 12u

Vertegenwoordigers

Limburg:
Lievin Creemers
+32 (0)477 49 95 09
lievin@witon.be


Antwerpen:
Wendy De Wit
+32 (0)474 83 81 25
wendy@witon.be


Lies Vrancken
+32 (0)479 62 91 53
lies@witon.be


Oost- + West-Vlaanderen:
Peter Verkouille
+32 (0)474 50 44 82
peter@witon.be


Wallonië:
Wendy De Wit
+32 (0)474 83 81 25
wendy@witon.be


Vlaams-Brabant:
Lies Vranken
+32 (0)479 62 91 53
lies@witon.be

Binnendienst

Algemene Info: Bert Quintens
bert@witon.be


Bestelling & Offertes: Bert Quintens & Cathy Vranken


Boekhouding & Facturatie: Cathy Vranken
cathy@witon.be


Transport & Klachten: Wim Peetermans
+32 (0)475 60 96 81
wim@witon.be


Speciale Verkoopsvoorwaarden: Wim Peetermans & Wendy Dewit