Adresgegevens

Adres:

Houthandel Witon BVBA
Industrieweg 1120
Herk-de-Stad
Limburg 3540

Telefoon:

+32 (0)13 55 35 83
+32 (0)13 55 44 76
 

E-mail:

info@witon.be
 

Vertegenwoordigers

Limburg:
Lievin Creemers

+32 (0)477 49 95 09
lievin@witon.be
 

Antwerpen:
Tom Peeters

+32 (0)488 91 04 04
tom@witon.be
 

Oost- + West-Vlaanderen:
Peter Verkouille

+32 (0)474 50 44 82
peter@witon.be
 

Wallonië + Vlaams-Brabant:
Wendy De Wit

+32 (0)474 83 81 25
wendy@witon.be
 

Binnendienst

Algemene Info: Bert Quintens

bert@witon.be
 

Bestelling & Offertes: Bert Quintens & Cathy Vranken

 

Boekhouding & Facturatie: Cathy Vranken

cathy@witon.be
 

Transport & Klachten: Wim Peetermans

+32 (0)475 60 96 81
wim@witon.be
 

Speciale Verkoopsvoorwaarden: Wim Peetermans & Wendy Dewit

 

Openingsuren

Ma-DO: 7.00 – 12.00 & 12.45 – 18.00

Vrijdag: 7.00 – 12.00 & 12.45 – 17.00

Zaterdag: 8.00 – 12.00

Toonzaal – Altijd op Afspraak

Ma-Vr: 8.00 – 12.00 & 13.00 – 17.00 – Bert Quintens

(laatste afspraak liefst 16.00 uur)

Zaterdag: 8.00 – 12.00 – Cathy Vranken

(afspraken altijd via Cathy)

Contacteer ons

Contact Information

* Verplichte velden

brodesign
DECOSPA
imi-bestofdesign
Innovus
shinnoki
look-likes
PanelPiedra
PanelStone
querkus
purenit
roma
roma